بهترین چای ایرانی

بهترین چای ایرانی، در این مقاله به نحوه انتخاب بهترین چای با توجه به نیاز و ذائقه شما می پردازیم،با ما همراه باشید. با سلام به اعضا و بازدید کنندگان سایت آقای چای. سوالی  که بسیار زیاد از جانب علاقمندان به چای ایرانی و دوستانی که بتازگی به جمع مصرف کنندگان  چای ایرانی پیوسته اند این سوال است، بهترین چای ایرانی  کدام چای است؟ پاسخ ما کاملا روشن است. باتوجه به تجربیات و کاری که در این زمینه بصورت تخصصی انجام داده ایم باید بگوییم که از نظر طبیعی و خالص بودن، تمام چای های موجود در فروشگا کاملا تضمین شده و بدون هیچگونه اسانس و افزودنی می باشند. خیال مشتریان ما از این جانب کاملا آسوده است. اما اگر میخواهی بدانید بهترین چای باتوجه به ذائقه شما کدام است کافیست به ادامع مطلب توجه داشته باشید.

اگر نظر کاربرد چای در طول روز بخواهیم  بهترین چای ایرانی را معرفی کنیم،این موضوع تا حدودی متفاوت  است. برای مثال ما چای شکسته را در بررسی های مختلف  با کمک مشتریان عزیز آزمایش نمودیم و مشاهده کردیم در اکثر استان ها با  آب آشامیدنی بیش از 10 شهر در استان های مختلف این  چای ملایم و دارای گس و رنگ ملایم است تقریبا همانطور که در گیلان بررسی و آزمایش شده بود. و این چای را بعنوان یک چای ملایم برای افرادی که گس چندان زیادی را نمیپسندند معرفی نمودیم. چای ممتاز را یک چای مابین سرگل و شکسته برای تمام مصارف روزانه معرفی، و هرکدام از چای ها را بررسی تا انتخاب برای شما عزیزان ساده تر باشد. و طعم متناسب تر نسبت به سلیقه خودتان راتجربه کنید. چای سرگل با گس بالا و طعم و رنگ بیشتر حاصل برداشت غنچه و برگ های چین اول و ابتدایی بوته های تازه و و جوان چای است که برای میهمانی ها و مجالس شما هم یک اتخاب ناب و عالیست و پس از آن چای های قلم که دیر دم تر به نسبت سایر ارقام چای هستند را معرفی که بدلیل درشت بودن و کامل  بودن برگ ها دارای رنگی شفاف و گس مطلوب هستند. و پس از افزایش تجربیات و بررسی بیشتر بازار چای اختلاط که شامل انواع چای هاست را ارائه نمودیم. جالب است بدانید در سال 96 یک نوع چایی مابین چای شکسته و ممتاز در سایت آقای چای به نام چای شکسته ممتاز وجود داشت که بعد از بررسی های بیشتر مشاهده کردیم که این محصول باعث سردرگمی و مردد شدم مشتریان میشود و در سه کلاس کاملا مشخص چای های شکسته، ممتاز و سرگل را بصورت مجزا ارائه نمودیم. در چای های سبز هم بطور کلی دونوع چای ممتاز و قلم ارائه شد ودر کنار آن چای سبز ممتاز را با افزودنی هایی محبوب و افزودنی های طبیعی که دوستشان دارید ارائه نمودیم تا خریدی مستقیم با افزودنی مورد پسندتان داشته و مستقیما برای انتقال به قوری آماده باشد!

بهترین چای ایرانی کدام چای است؟ پاسخ کاملا روشن است! چای گس دوست دارید یا ملایم؟ به کیفیت و خاص بودن چای توجه بیشتری دارید یا کیفیت در کنار اقتصادی بودن آن؟ برای منزل چای میخواهید یا برای محل کارتان؟ با مراجعه به پیج محصولات میتوانید بسادگی انواع مختلف چای ایرانی را باتوجه به نیاز خود انتخاب و از طعم و خواص ناب و اصیل این چای ها لذت ببرید. و بدون هیچ واسطه ای و کاملا مستقیم از باغ های چای شمال تا فنجان چای شما از طعم یک فنجان چای اصیل که حاصل تلاش کشاورزان زحمتکش چایکار ایرانی و کار آفرینان و تولید کنندگان ایرانیست لذت ببرید. آقای چای، چای ایرانیست و هر ایرانی حامی چای ایرانیست…