خرید اینترنتی چای | خرید چای ایرانی

خرید اینترنتی چای شمال ، شاید یکی از اصلی ترین دغدغه های شما مصرف کنندگان چای ایرانی و آنهایی که یکبار در مسافرت به شمال کشور چای خریده اند و بدنبال همان طعم بیادماندنی و دلچسب بوده اند، تامین چای با کیفیت ایرانی پس از اتمام چای خریداری شده باشد. ما نیازهای شما را بررسی کردیم و بستری برای خرید ساده چای اصل ایرانی در تمام ایام سال فراهم کردیم. خرید اینترنتی چای با  کیفیت ایرانی، کیفیتی که در تمام سال ثابت باشد و همیشه به بهترین نحو ممکن از اصالت چای مصرفی شما حمایت شود دغدغه اصلی  ماست . فرقی نمی کند بهار باشد یا تابستان، پاییز باشد یا زمستان. فرقی نمیکند ساکن کدام شهر یا روستای کشور باشید، هرجای ایرانی عزیز که باشید فاصله چای اصل و  با کیفیت ایرانی از باغ های چای شمال تا فنجان چای شما چند کلیک است! آقای چای همواره سعی در حفظ و بهتر شدن کیفیت دارد تا همیشه خریدی لذت بخش و با طعمی آشنا و اعلا داشته باشید.

برای خرید چای سرگل ایرانی به این لینک مراجعه نمائید.

شاید جالب باشد اما چای میتواند در تابستان دمای پوست شما را خنک تر کند!

در ادامه به برخی نظرات در این خصوص می پردازیم.

«پیتر مک ناگتون»، عصب شناس دانشگاه کمبریج در این باره می گوید:نوشیدن یک فنجان چای داغ دمای مرکزی بدن را بالا می برد و این وضعیت کمک می کند که بدن با سرعت بیشتری عرق کند و پوست زودتر خنک شود.
به گفته این متخصص اعصاب، دهان و قسمت فوقانی سیستم گوارشی بدن انسان به میزان دمای نوشیدنی ها واکنش نشان می دهد و به مغز پیام می رساند که چه میزان عرق تولید کند. عرق از روی بدن به سرعت تبخیر می شود و هنگامی که تبخیر صورت گیرد، دمای بدن کاهش یافته و خنک تر می شود. نوشیدنی گرم سرعت تعریق و در نتیجه تبخیر را بالاتر می برد و در نهایت بدن سریعتر خنک می شود.

«کریستوفر گوردن»، متخصص تحلیل دمای بدن انسان در دانشگاه سیدنی نیز تاکید دارد:وقتی دمای بدن بالا باشد، تعرق افزایش می یابد. فرد برای چند لحظه احساس گرمای بیشتری می کند اما همین تعریق بالا باعث می شود که دمای بدن و پوست زودتر پایین آید.
پیتر مک ناگتون نیز بر اهمیت فرآیند تعریق برای بدن انسان تاکید کرده و می گوید:اگر بدن به میزان لازم تعریق نداشته باشد، دمای مرکزی بدن بالا می رود و تنها چند دقیقه کافی است تا حمله مغزی صورت گرفته و انسان جان خود را از دست بدهد.
پزشکان همچنین می گویند:بهتر است در روزهای گرم و دمای شرجی تابستان به جای غذاهای سرد مثل سالاد، غذاهای تند و پرادویه مثل غذاهای هندی بخورید.
کریستوفر گوردن می گوید:این که ساکنان مناطق گرم جهان مثل هند یا خاورمیانه به رغم گرمای هوا از غذاهای پرادویه و تند استفاده می کنند، نشان از واقعیتی دارد که ساکنان این منطقه به تدریج تجربه کرده و به آن پی برده اند.

خرید چای تازه و ناب ایرانی بسادگی در این لینک.