خرید چای بهاره 1402

خرید چای بهاره 1402 چگونه است؟

سالهاست بسیاری از طرفداران پرو پا قرص چای ایرانی از سایت آقای چای، چای تازه تهیه می کنند. شما میتوانید بسادگی از طریق وب سایت ما ثبت سفارش کنید. امکان خرید آنلاین با رمز دوم از طریق درگاه های معتبر و تمام کارت های عضو شتاب وجود دارد.

در کنار این روش ها در صورت نداشتن رمز دوم میتوانید از طریق تماس تلفنی، واتساپ و اینستاگرام ثبت سفارش نمایید. آقای چای در تمام فصل های سال در کنار شما و تامین کننده چای مصرفی منزل و محل کار شماست. 

آیا تمام چای های آقای چای در همان روز اول برداشت محصول عرضه می شوند؟

پاسخ این سوال خیر است! بدلیل تنوع چای ها و زمان بندی برداشت و کیفیت و ویژگی های مختلفی که دارند عرضه تمام چای ها به نوبت و به مرور انجام میشود.

اولین محصول چای تازه که در اردیبهشت تولید میشود چیست؟

چای سرگل و ممتاز اولین محصولاتی هستند که در ابتدای برداشت محصول چای بهاره 1402 عرضه میشوند. دلیل آن هم کیفیت بالا و ویژگی های منحصر بفرد این دو محصول است. این دو محصول هم از نظر رنگدهی و هم گس و عطر قوی تر هستند. طبیعیست که بهترین غنچه و برگ های بوته های چای صرف تولید این دو محصول میشود. هرچند انتخاب نوع چای کاملا بستگی به سلیقه شما داردُ اما چای های قلم و شکسته بعد از این دو محصول رتبه بندی میشوند.

برای اطلاع از تولید چای تازه باید چکار کنیم؟

اگر شما هم میخواهید جزو اولین هایی باشید که در کشور از چای تازه در همان روز اول برداشت محصول لذت میبرد. کافیست عبارت چای 1402 را به شماره 09113844245 پیامک کنید.

 

عرضه چای بهاره 1402 از تاریخ 15 اردیبهشت

1402 در فروشگاه اینترنتی آقای چای آغاز شد