خرید چای بهاره 1403

فنجان های منتظر و چای بهاره 1403

خرید چای بهاره 1403، دوره جدید جشنواره بزرگ فنجان های منتظر در راه است! اگر شما هم میخواهید جزو اولین هایی باشید که از برداشت محصول چای تازه و بهاره 1403 در روز اول مطع میشوند ، حتما این مطلب را مطالعه کنید. شما با این کار در همان روز اول برداشت محصول امکان ثبت سفارش و خرید این نوشیدنی ناب که از ارتفاعات گیلان برداشت میشود را دارید.

*عرضه مستقیم چای بهاره 1403 از امروز 15/02/1403 آغاز شد*

برای خرید چای سرگل تازه کلیک کنید

ایده ای که اولین بار توسط فروشگاه اینترنتی آقای چای اجرا شد و امسال پنجمین سال اجرای آن است. طرحی جذاب ویژه شما عاشقان چای که شما را از اولین روز برداشت چای تازه و بهاره در گیلان مطلع میکند! شما میتوانید در همان روز اول برداشت محصول ثبت سفارش نمایید تا از عطر و طعم چای تازه و خالص برداشت اول بهاره نهایت لذت را ببرید.

زمان برداشت محصول چای سرگل و ممتاز 1403

زمان دقیق برداشت محصول تازه به میزان بارندگی و روزهای آفتابی بستگی دارد. آب و هوا نقشی بسیار تعیین کننده دارند. اما چیزی که مشخص است باتوجه تجربیات قبل اواسط اردیبهشت ماه آغاز برداشت محصول جدید است. ما در ایده آل ترین زمان ممکن با کیفیت ترین برگ ها را برداشت و چای تازه را بعد از فرآوری به شما عزیزان میرسانیم. با اینکار عطر و طعم قوی چای ناب تازه دستچین شده گیلان را تجربه خواهید کرد.

نحوه ثبت نام برای چای ایرانی 1403 چگونه است؟

در نهایت سادگی و فقط با ارسال عدد 1403 با تلفن همراه خود به  شماره 09113844245 ثبت نام انجام میشود. ما در همان روز اول آغاز برداشت محصول شما را مطلع خواهیم کرد تا جزو اولین عزیزانی باشید که چای تازه بهاره 1403 میل میکنند. آقای چای بیش از 10 سال است تامین کننده چای مصرفی شما هموطنان عزیز در سراسر کشور است. ماموریت اصلی ما ثبات در ارایه چای های اصیل و ناب ایرانی در تمام سال است.

چایبهاره 1403