خرید چای دستی و تولید آن

خرید چای دستی و دست ساز شمال

خرید چای دستی و تولید آن ، محصولی که خاطرخواه کم ندارد! و در مقابل تولید نوع واقعی و ناب آن بسیار کم است. همین بالابودن تقاضا و کم بودن عرضه باعث شده در بسیاری موارد از چای های درشت با این عنوان معرفی میکنند و با قیمت بالا عرضه گردند! چای دستی محصولی است که تماما از مرحله برداشت آن تا مالش و فرآوری آن با دست و بصورت دست ساز تولید میشود.

هیچ دستگاهی در تولید این چای دخیل نیست و بخاطر زمان بر بودن فرآوری و تولید سخت و محدود این چای، حتما کمتر با این محصول ملاقات داشته اید.

خرید چای دستی و تولید آن

فروشگاه اینترنتی آقای چای نیز در این سال ها گاها بصورت محدود چای دست ساز اصل را عرضه کرده است تا در حد توان مشتریان در کنار چای ها طبیعی دیگر با طعم این محصول نیز آشنا شوند.

فرآیند مالش این چای بسیار سخت و زمان بر است و در واقع مهمترین مرحله تولید این چای است. کافیست کمی بی حوصله باشید و یا توان انجام صحیح اینکار را نداشته باشید تا چایتان خرد شود و هنگام دم کردن رنگ کدری بگیرد! پس حتما آدم های با حوصله مثل من میتوانند این کار را بطور صحیح انجام دهند. 🙂

در ادامه از مرحله مالش چای دستی که خودم  برروی تخته چوبی انجام داده ام تصویری تهیه کرده ام که با شما به اشتراک می گذارم. در آینده نیز حتما ویدیو کاملی از نحوه تولید چای دستی ضبط خواهیم کرد. معرفی صحیح انواع چای ها همواره از اولویت های اول ما بود ه وهست و ههر نوع چایی را درست همانگونه که هست، گس، ملایم، دیردم و… معرفی کرده و میکنیم. نه چیزی بیشتر و نه کمتر چون این کار کمک بسیاری به انتخاب صحیح میکند. با راهنمایی صحیح میتوانید مطابق میلتان بهترین گزینه را انتخاب کنید.

خرید چای دستی و تولید آن

اگر به خرید این چای و میل کردن طعم ناب این چای علاقمند هستید حتما عبارت چای دستی را به سامانه پیامک 50002030409020 ارسال کنید تا در صورت موجود شدن اطلاع داده شود. تولید این چای به هیچ عنوان آنقدری نیست که بصورت خرید آزاد و نامحدود در سایت قرار داده شود.