چای لاهیجان | چای لاهیجان اصل | خرید چای لاهیجان

خرید چای لاهیجان، بدون شک نمیتوان نام شهر زیبا و بی نظیر لاهیجان را از  چای ایرانی جدا کرد. شهری که کوه ها و تپه های آن با بوته های زیبای چای پوشانیده شده است و مبدا چای ایرانیست. 

لاهیجان از نظر موقعیتی در شمالا به دریای خزر و از شرق به لنگرود متصل است و از از جنوب به دیلمان، از جنوب غربی به سیاهکل و از غرب به آستانه اشرفیه محدود میشود.

همچنین همانطور که میدانید آرامگاه پدر چای ایران ، کاشف السلطنه در این شهر واقع شده است و موزه چای ایرانی می باشد و در ادامه تصاویری از این موزه را با شما  همراهان گرامی به اشتراک میگزاریم. 

چای لاهیجان همیشه پرآوازه و خاص بوده است و مساحت زیر کشت زیادی در این شهر با بوته های چای پوشیده شده است. قطعا محال است مصرف کننده چای ایرانی باشید و اسم لاهیجان در کنار چای ایرانی به گوشتان نخورده باشد.

خرید چای لاهیجان

تصویرمحمد میرزا قوانلو ملقب به کاشف السلطنه پدر چای ایران

خرید چای لاهیجان

تصویر نمای داخلی موزه چای ایران

خرید چای لاهیجان

تصویر نمای بیرونی موزه چای ایران

در فروشگاه اینترنتی آقای چای نیز همه تلاش خود را بکار گرفته ایم تا خرید چای لاهیجان و چای های ناب شهرای شمالی کشور بسادگی و با اطمینان کامل انجام گیرد. تا علاوه بر حس یک طعم اصل و خالص، خیانتان از تامین چای با کیفیت مصرفی خود در تمام سال راحت باشد و از کیفیت ثابت و ماندگار و خواص یک فنجان چای اصیل لذت ببرید.

از شما دعوت میکنیم هم برای خرید چای ایرانی و هم برای بازدید از لاهیجان زیبا به این شهر سفر کنید.

خرید چای لاهیجان ، بسادگی در فروشگاه اینترنتی آقای چای