درباره آقای چای

به نام خالق چای

با تقدیم سلام و احترام به شما دوست عزیز. علی پناه هستم، موسس فروشگاه اینترنتی آقای چای. با افتخار یک کشاورز چایکارم و بصورت خانوادگی هم در کار کشت چای مشغول بوده ایم و هستیم. کار تیم جوان و با انگیزه آقای چای ارایه مستقیم چای تازه و خوش طعم ایرانی به تمامی شهرها و روستاهای ایران عزیز است. بدون هیچگونه واسطه ای مستقیما از طریق شرکت محترم پست، باربری و یا سرویس ویژه آقای چای، چای تازه شمال  درب منزل یا محل کار شما تحویل داده می شود.  شما می توانید از کیفیت و طعم واقعی آن در اسرع وقت و در تمام سال بهره مند شوید و لذت ببرید. نیازی نیست دغدغه تامین چای طبیعی را برای خود و خانواده محترمتان در هیچ زمانی از سال داشته باشید چون خدمات ما کاملا با ثبات و در تمام ایام سال ارایه میشود. شعار آقای چای نیز دقیقا بیانگر این موضوع است.(از باغ های چای شمال، تا فنجان چای شما)

دفتر آقای چای

آقای چای تاسیس شد چون می خواستیم چای طبیعی و بدون افزودنی ایرانی را آنگونه که واقعا هست و بی هیچ اغراقی معرفی و عرضه کنیم. شما با حمایت هایتان ثابت کردید قطعا کلامی که از دل برآید بر دل می نشیند. ما تازه در ابتدای راه هستیم به مرور تیم آقای چای کامل تر میشود و با دلگرمی های شما مشتریان گرامی هرروز به فکر بهتر شدن و کامل تر شدن خدمات وب سایت آقای چای هستیم. از طعم اصیل چای ناب سرزمین خودمان در نهایت سادگی لذت ببرید. در هر استانی که هستید اصلا دغدغه تمام شدن چای ایرانی و عدم دسترسی به چای با کیفیت را نداشته باشید چون در تمام سال در کنارتان هستیم.

نکته مهم: نام و نشان تجاری آقای چای با شماره ثبت  ۲۸۳۳۲۱ به ثبت رسیده است و کلیه حقوق مادی و معنوی آن متعلق به فروشگاه اینترنتی آقای چای و مالک برند می باشد.  تمام فعالیت های این برند در چهارچوب سرویس های آنلاین و ارسال بی واسطه چای با کیفیت از گیلان به درب منزل شما هموطنان بی نظیر در سراسر کشور می باشد تا هیچگونه واسطه گری و سودجویی یا سواستفاده صورت نگیرد. در صورت تصمیم برای تاسیس فروشگاه عرضه مستقیم آقای چای حتما آدرس فروشگاه از طریق سایت اطلاع رسانی خواهد شد و در حال حاضر آقای چای هیچگونه فروشگاه واسطی برای عرضه چای در کشور ندارد.

ما در آقای چای شما را درگیر تشریفات اضافی نمی کنیم. سعی شده همه چیز در نهایت سادگی انجام شود. از ارایه محصول گرفته که مستقیما از تولید به مصرف می باشد و بدون هیچ واسطه ای برگ های با کیفیت و ممتاز چای از باغ های چای روستاهای گیلان برداشت، فرآوری و چای اعلا از گیلان بحضورتان ارسال میگردد. تا طراحی سایت فروشگاهی ما که بدون عضویت اجباری و پر کردن فرم های طولانی فقط با وارد کردن موارد ضروری برای ارسال بسته، میتوانید بسادگی خرید کنید. یا مراحل بسته بندی و رسیدن بسته به شما که همه و همه با سرعت و دقت انجام میشود.

به مرور با افزایش تجربه و مشاهده نیازهای شما مشتریان گرامی سعی شده سرویس هایی مانند عرضه شیرینی های محلی در کنار چای ایرانی و یا سرویس عطاری آقای چای که افزودنی های طبیعی و درجه یک چای را ارائه میدهد ایجاد شود تا پاسخگوی بهتری برای نیازهای شما باشیم.

ضمانت خرید

 از اینکه این افتخار را داریم که همراه با هزاران کشاورز چایکار شمال و فعالان زحمتکش این حوزه طعم خالص و واقعی چای را به شما هموطنان گرامی ارایه کنیم بسیار خوشحالیم. در دنیایی که همه خواستار سریع انجام شدن امور هستند ما به شما پیشنهاد می کنیم برای نوشیدن چای عجله نکنید!

مگر نه این که نوشیدن چای یک فرصت برای آرامش، دورهم بودن و رفع خستگیست؟ ما نمیخواهیم برای رفع تکلیف چای بنوشیم!می خواهیم از چای طبیعی لذت ببریم.

از  بودن در کنار خانواده و دوستان و از نوشیدن چای ایرانی لذت ببرید

آرزومند بهترین ها برایتان هستیم

با تقدیم احترام، تیم جوان فروشگاه اینترنتی آقای چای

www.aghayechay.ir

از باغ های چای شمال

تا فنجان چای شما

مشاهده ویدیو حضور محمدجواد علی پناه، موسس فروشگاه اینترنتی آقای چای در برنامه زنده پایش شبکه یک در چای تی وی

برای خرید چای سرگل بهاره ۹۸ به این لینک مراجعه نمائید.

شما هم با کلیک برروی تصویر زیر به ما در صفحه رسمی اینستاگرام آقای چای بپیوندید!

از هدایای پروژه بزرگ سلام بهره مند شوید…

همین حالا بسته هدیه مناسب دم کردن ۷ فنجان چای سبز بهاره با نعناع تازه را دریافت کنید!
با کلیک بر روی دکمه زیر، این بسته رایگان و بدون محدودیت در مقدار خرید در جعبه سفارش شما قرار میگیرد.
7 روز هفته پاسخگوی شما هستیم.
01334726932 - 09113844245
50002030409020
info@aghayechay.ir
شماره حساب بانک ملت درگاه پرداخت بانک پارسیان درگاه پرداخت بانک صادرات پست باربری پشتیبانی گارانتی وارانتی