درباره آقای چای

درباره آقای چای

با تقدیم سلام و احترام به شما دوست عزیز، علی پناه هستم، موسس فروشگاه اینترنتی آقای چای. با افتخار یک کشاورز چایکارم و بصورت خانوادگی هم در کار کشت چای مشغول بوده ایم و هستیم. کار تیم جوان و با انگیزه آقای چای ارایه مستقیم چای تازه و خوش طعم ایرانی به تمامی شهرها و روستاهای ایران عزیز است. بدون هیچگونه واسطه ای مستقیما از طریق شرکت محترم پست، باربری و یا سرویس ویژه آقای چای، چای تازه شمال  درب منزل یا محل کار شما تحویل داده می شود تا بتوانید از کیفیت و طعم واقعی آن در اسرع وقت بهره مند شوید و لذت ببرید. 

دفتر آقای چای

آقای چای تاسیس شد چون میخواستیم چای ایرانی را آنگونه که واقعا هست معرفی کنیم. به مرور تیم آقای چای کامل تر شد و با دلگرمی های شما مشتریان گرامی هرروز به فکر بهتر شدن خدمات وب سایت آقای چای هستیم. تا  هم از طعم بهترین چای های ایران در نهایت سادگی لذت ببرید و هم از کیفیت خدمات و سرویس دهی ما حداکثر رضایت را داشته باشید. در هر استانی که هستید اصلا دغدغه تمام شدن چای ایرانی و عدم دسترسی به چای با کیفیت را نداشته باشید چون در تمام سال در کنارتان هستیم.

خرید چای لاهیجان

در آقای چای شما را درگیر تشریفات نمیکنیم. سعی شده همه چیز در نهایت سادگی انجام گیرد از محصول گرفته که مستقیما از تولید به مصرف می باشد و بدون هیچ واسطه ای برگ های با کیفیت و ممتاز چای از باغ های چای روستاهای گیلان برداشت،  فرآوری و چای اعلا بحضورتان ارسال میگردد. تا طراحی سایت فروشگاهی آقای چای، مراحل بسته بندی و رسیدن بسته به شما همه و همه بدون واسطه و با سرعت و دقت و سادگی انجام میشود. حتی برای سهولت در خرید و احترام به زمان شما عزیزان، انجام امور عضویت در سایت به هیچ عنوان اجباری نیست و می توانید بدون پر کردن فرم های طولانی بسادگی با اطلاعات ضرویپری و اصلی ثبت سفارش کنید.

سرویس های جدید آقای چای. به مرور با افزایش تجربه و مشاهده نیازهای شما مشتریان گرامی سعی شده سرویس هایی مانند عرضه شیرینی های محلی در کنار چای ایرانی، سرویس چای برای هدیه، سرویس عطاری آقای چای که افزودنی های طبیعی و درجه یک چای را ارائه میدهد، سرویس میوه های خشک  ایجاد شود تا پاسخگوی بهتری برای نیازهای شما باشیم.

تیم آقای چای

 از اینکه این افتخار را داریم که همراه با هزاران کشاورز چایکار شمال و فعالان زحمتکش این حوزه طعم خالص و واقعی چای را به شما ما هموطنان گرامی ارایه کنیم بسیار خوشحالیم. در دنیایی که همه خواستار سریع انجام شدن امور هستند ما به شما پیشنهاد می کنیم برای نوشیدن چای عجله نکنید!

مگر نه این که نوشیدن چای یک فرصت برای آرامش، دورهم بودن و رفع خستگیست؟ ما نمیخواهیم برای رفع تکلیف چای بنوشیم!می خواهیم از چای طبیعی لذت ببریم.

از  بودن در کنار خانواده و دوستان و از نوشیدن چای ایرانی لذت ببرید

آرزومند بهترین ها برایتان هستیم

با تقدیم احترام، تیم فروشگاه اینترنتی آقای چای

www.aghayechay.ir

از باغ های چای شمال

تا فنجان چای شما

برای خرید چای سرگل بهاره به این لینک مراجعه نمائید.

شما هم به صفحه اینستاگرام خانواده بزرگ آقای چای بپیوندید.

اینستاگرام آقای چای