سوالات شما

با افتخار در تمام ساعات شبانه روز و ۷ روز هفته آماده ارائه مشاوره در خصوص انواع چای شمال و چای ایرانی به شما همراهان همیشگی و مصرف کنندگان چای شمال هستیم شما عزیزان میتوانید هم از طریق این بخش و هم از طریق پنل تلگرام ما در بخش پایین سمت چپ صفحه اصلی سایت در تمام ساعات شبانه روز مشاوره دریافت نمایید و سوالات خود را مطرح کنید. همه شما بسادگی نوشیدن یک فنجان چای کارآفرین هستین و از هزاران شغل و کشاورزانن چایکار کشور حمایت می کنید.

پاسخگویی به سوالات

چه نوع چایی مصرف کنیم؟

 

با توجه به راهنمایی ها و تحلیل هایی که برای انواع چای هاش سرگل، ممتاز، شکسته و قلم در صفحان آنها نوشته شده است انتخاب نوع چای بسیار سادست. لازم میدانیم این نکته را یادآوری کنیم که در آقای چای هرنوع چای که انتخاب کنید کاملا بدون اسانس و افزودنی و ۱۰۰% خالص و طبیعیست. ما چای های را به چند دسته تقسیم بندی کرده ایم ، برای مثال سرگل ویژه میهمانی ها و مجالس ، ممتاز برای مصارف روزانه و یا شکسته برای صبحانه و افرادی که چای ملایم می پسندند. اما هرکدام از این های میتواند کاملا پاسخگوی نیازتان باشد. تفاوت آنها در رنگ و گس و قدرت طعم آنهاست.

زمان دم کشیدن چای چقدر است؟

بطور کلی برای دم کشیدن  کامل چای طبیعی حداقل به ۱۵  دقیقه زمان نیاز است که زمان بسیار ایده آلیست و می توانید پس از این زمان از طعم و خواص رنگ دانه های طبیعی و واقعی چای لذت ببرید. البت در چای های دیر دم این زمان به ۲۰ الی ۲۵ دقیقه میرسد.

تفاوت چای های دیردم و زود دم در چیست؟

همانطور که گفته شد حداقل زمان دم کشیدن چای طبیعی ۱۵ دقیقه است، در چای های دیر دم این زمان به ۲۰ الی ۲۵ دقیقه میرسد که دلیلش درشت بودن اندازه چای خشک و ترکیب بودن چای با ساقه های درشت می باشد که همان خواص برگ چای را دارند با این تفاوت که رنگ دهی دیر تری دارند اما دارای رنگی شفاف و دلپذیر با گسی دلچسب ی باشند ضمنا برای دم کردن چای قلم درشت و سوزنی که دیر دم می باشند چای خشک بیشتری نسبت به چای های سرگل، ممتاز و انواع چای شکسته باید در قوری بریزید (یک پیمانه بیشتر).

برای صبحانه چه نوع چایی استفاده کنم؟

انواع چای شکسته ایرانی بدلیل رنگ دهی مناسب و طعمی ملایم و مطلوب  و قیمت مقرون بصرفه پیشنهادی مناسب برای مصارف صبحانه و روزانه می باشند.

برای میهمانی ها و مجالس چه نوع چایی مصرف کنیم؟

چای سرگل و ممتاز بدلیل دارا بودن رنگی خاص و طعمی ویژه و گس عالی پیشنهاد ما برای میهمانی ها و مجالس شماست.

برای اداره و شرکت از چه نوع چای استفاده کنیم؟

با مراجعه به بخش چای برای ادارات و شرکت ها پیشنهادات مناسبی برای مصارف ادارات و شرکت ها و سازمان ها قرار داده ایم که پاسخگوی مصارف درون سازمانی و پرسنل می باشد.

برای هتل، رستوران و چایخانه ها چه پیشنهادی دارید؟

برای هتل ها و چایخانه ها نیز بابررسی های انجام شده پیشنهاداتی را برای پذیرایی مالکین هتل ها، رستوران ها و چایخانه ها از میهمانان محترم قرار داده ایم که در بخش چای برای هتل ها و چایخانه ها در دسترس است.

برای خرید چای سرگل بهاره بر روی این لینک و یا تصویر زیر کلیک کنید.

فروش چای ایرانی

28 نظر برای سوالات شما

نظرتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *