فروش چای شمال در تهران | چای شمال در استان ها

چطور در تهران چای شمال بخریم

فروش چای شمال در تهران و تمام استان های ایران عزیز، شاید به شمال آمده باشید که اصلا بعید هم نیست! شاید در یکی از چایخانه ها یا کافه های اینجا چای نوشیده باشید که این هم اصلا بعید نیست! یا برای سوغات چای خریده باشید و طعم ناب آن را پسندیده باشید که این هم به هیچ وجه بعید نیست!!! 

قصه از اینجا شروع میشود که بعد از تمام شدن چای خود، به چای اصیل ایرانی در تهران یا شهرهای دیگر کشور دسترسی نداشته باشید و یا اگر داشته باشید با آن کیفیت و اصالت نبوده است و میخواهید همان طعم ناب را تجربه کنید. دقیقا همینجاست که تیم آقای چای در یک عملیات سریع و برق آسا وارد کار میشود! چون ماموریت این تیم همین است که چای ناب و اصیل شمال را مستقیم از باغ های چای شمال به فنجان چای شما در تمام شهرها . ر.ستاهای  کشور برساند.

بسادگی و با چند کلیک میتوانید چای مورد نظر خود را سفارش دهید که بصورت تازه تولید و سریعا به آدرس شما ارسال میشود. با آقای چای خیلی ساده دغدغه تامین چای اصیل و ناب ایرانی در تمام ایام سال رفع میشود و تجربه ما و فعالیت های ما در طول این سالها بخوبی نشان دهنده این موضوع بوده است. ما هشت مورد از پرمصرف ترین و محبوب ترین انواع چای ها را که پاسخگوی همه سلیقه هاست در فروشگاه قرار داده ایم. تا باتوجه به سلیقه و ذایقه خود خرید کنید و لذت ببرید.

فروش چای شمال در تهران و تمام استان های ایران عزیز و ثبات در کیفیت آن در تمام سال توسط سرویس های ما تضمین شده است. و آرزوی ماست تا هرروز سهمی در گستر مصرف چای ایرانی ناب و اصیل داشته باشیم چون بدون شک این محصول بی نظیر که نتیجه تلاش کشاورزان داخل کشور است و به بهترین نحو برداشت و بسیار سالم است ارزشش را دارد.

در مجموع تیم جوان و با انگیزه ما همه تلاش خود را بکار گرفته که برای طرفداران این محصول طبیعی و خالص شرایط ساده ای را برای دسترسی و لذت بردن از این نعمت خداوند که با زندگی ما ایرانی ها یکی شده است فراهم کند.

ضمنا بتازگی آقای چای محصولات خود را با بسته بندی های جدید و با نام پیشنهادات قلبی ارائه کرده تا سهولت در حمل و نقل داشته باشد و مصرف آن هم ساده تر و آسانتر باشد. 

همانطور که همیسه گفته ایم هدف ما رساندن چای ناب و تازه ایرانی مستقیما از باغ های چای شمال، تا فنجان چای شماست.