قوانین و مقررات

ماموریت ما رساندن چای تازه و طبیعی، از باغ های چای شمال تا فنجان چای شما در تمام نقاط ایران است

در این بخش به قوانین و مقررات فروشگاه در رابطه با محصولات، خریدهای شما، ضمانت های کالا و خرید و

نکاتی دیگر می پردازیم.

۱.وقتی شما سفارشی در آقای چای ثبت میکنید و کالایی خریداری میکنید، پس از بازکردن بسته در صورتی که خریدتان کوچکترین مغایرتی با تصاویر و توضیحات سایت داشته باشد بصورت کامل و در همان روز، مبلغ کالا بحسابتان برگشت داده خواهد شد. آقای چای تمامی سفارشات شما را تضمین میکند و تمامی نکاتی که درباره محصولات و تصاویر موجود در سایت وجود دارد را ضمانت میکند. (حتی پس از بازکردن بسته محصول و استفاده از چای های و محصولات سایت، این ضمانت بی قید و شرط پابرجاست.)

۲.درصورت بروز هرگونه اشتباه در ارسال سفارش، آقای چای متعهد می گردد تمامی وجه را بصورت کامل در همان روز به حساب شما برگشت دهد یا بدون هیچگونه دریافت هزینه ای سفارش شما را بصورت پیشتاز ارسال نماید. (اگر تفاوتی در سفارش وجود داشته باشد و شما سفارش را به ما برگشت بزنید، ما مبلغ پست و برگشت سفارش را در همان روز به حساب شما واریز خواهیم کرد.)

۳.سفارشات پس از ثبت، سریعا آماده و ارسال میگردد تا در اسرع وقت بدست شما عزیزان برسد برای مثال سفارش های بعد از زمان اداری روز شنبه در صبح روز یکشنبه آماده ارسال میباشد.

۴.در صورت ثبت سفارش تا قبل از ارسال این امکان وجود دارد تغییراتی از جانب شما در مقدار سفارش و یا هر مورد دیگر اعمال شود و می توانید موارد را بصورت تلفنی یا واتساپ و پیام  به ما اطلاع دهید .

برای ما خرید دوم و خرید های بعدی بسیار مهم تر از یکبار خرید و قطع همکاری می باشد و همیشه سعی در حفظ ثبات و افزایش کیفیت در خدمات و محصولات داریم. خرید ساده و بدون دغدغه برای شما و تامین چای باکیفیت و کاملا خالص ایرانی مهم ترین وظیفه ماست. جهت خدمت رسانی بهتر و یاری به تیم آقای چای حتما ما را از نظرات ارزشمند خود بهره مند کنید. 

نکته: خریدهای شما بصورت پله ای شامل مزایایی میشود که در تصویر زیر توضیح داده شده است.

پست الکترونیک: info@aghayechay.ir

سامانه پیامکی: ۵۰۰۰۲۰۳۰۴۰۹۰۲۰

 

ضمانت خرید

شما هم با کلیک برروی تصویر زیر به ما در صفحه رسمی اینستاگرام آقای چای بپیوندید!

همین حالا بسته هدیه مناسب دم کردن ۷ فنجان چای سبز بهاره با نعناع تازه را دریافت کنید!
با کلیک بر روی دکمه زیر، این بسته رایگان و بدون محدودیت در مقدار خرید در جعبه سفارش شما قرار میگیرد.
7 روز هفته پاسخگوی شما هستیم.
01334726932 - 09113844245
50002030409020
info@aghayechay.ir
شماره حساب بانک ملت درگاه پرداخت بانک پارسیان درگاه پرداخت بانک صادرات پست باربری پشتیبانی گارانتی وارانتی