قوانین و مقررات

۱.سفارشاتی که به آدرس شما ارسال شده است در صورت داشتن هرگونه مغایرت بدون قید و شرط پس گرفته می شود.

۲.در سفارشاتی که ارسال از طریق باربری و یا سرویس ویژه آقای چای می باشد پس از ثبت سفارش، مبلغ دریافت و چای مورد سفارش شما ارسال می گردد  و رسید ارسال تقدیم میگردد.

۳.درصورت بروز هرگونه اشتباه در ارسال سفارش، آقای چای متعهد می گردد تمامی وجه را بصورت کامل در همان روز به حساب شما برگشت دهد.

۴.سفارشات پس از ثبت، سریعا آماده و ارسال میگردد تا در اسرع وقت بدست شما عزیزان برسد برای مثال سفارش های بعد از زمان اداری روز شنبه در صبح روز یکشنبه آماده ارسال میباشد.

۵.در صورت ثبت سفارش تا قبل از ارسال این امکان وجود دارد تغییراتی از جانب شما در مقدار سفارش و یا هر مورد دیگر اعمال شود و می توانید موارد را بصورت تلفنی به ما اطلاع دهید.

۶.تمامی چای ها و محصولات فروشگاه اینترنتی آقای چای از نظر خالص بودن و اصالت کاملا تضمین شده می باشند و در صورت وجود حتی ذره ای مغایرت در کیفیت محصول، تمام وجه در همان روز به حساب یا شماره کارت مشتری واریز میگردد.

برای ما خرید دوم و خرید های بعدی بسیار مهم تر از یکبار خرید و قطع همکاری می باشد و همیشه سعی در حفظ ثبات و افزایش کیفیت در خدمات و محصولات داریم. خرید ساده و بدون دغدغه برای شما و تامین چای باکیفیت و کاملا خالص ایرانی مهم ترین وظیفه ماست. جهت خدمت رسانی بهتر و یاری به تیم آقای چای حتما ما را از نظرات ارزشمند خود بهره مند کنید. 

پست الکترونیک: info@aghayechay.ir

سامانه پیامکی: ۵۰۰۰۲۰۳۰۴۰۹۰۲۰

 

ضمانت خرید

شما هم با کلیک برروی تصویر زیر به ما در صفحه رسمی اینستاگرام آقای چای بپیوندید!

همین حالا بسته هدیه مناسب دم کردن ۷ فنجان چای سبز بهاره با نعناع تازه را دریافت کنید!
با کلیک بر روی دکمه زیر، این بسته رایگان و بدون محدودیت در مقدار خرید در جعبه سفارش شما قرار میگیرد.
7 روز هفته پاسخگوی شما هستیم.
01334726932 - 09113844245
50002030409020
info@aghayechay.ir
شماره حساب بانک ملت درگاه پرداخت بانک پارسیان درگاه پرداخت بانک صادرات پست باربری پشتیبانی گارانتی وارانتی