قوانین و مقررات

 

۱.سفارشاتی که به آدرس شما ارسال شده است در صورت داشتن هرگونه مغایرت بدون قید و شرط پس گرفته می شود.

 

۲.در سفارشاتی که ارسال از طریق باربری و یا سرویس ویژه آقای چای می باشد پس از ثبت سفارش مبلغ دریافت و چای مورد سفارش شما ارسال می گردد.

 

۳.درصورت بروز هرگونه اشتباه در ارسال سفارش، آقای چای متعهد می گردد تمامی وجه را بصورت کامل در همان روز به حساب شما برگشت دهد.

 

۴.سفارشات پس از ثبت سریعا آماده و ارسال میگردد تا در اسرع وقت بدست شما عزیزان برسد برای مثال سفارش های بعد از زمان اداری روز شنبه در صبح روز یکشنبه آماده ارسال میباشد.

 

۵.در صورت ثبت سفارش تا قبل از ارسال این امکان وجود دارد تغییراتی از جانب شما در مقدار سفارش و یا هر مورد دیگر اعمال شود و می توانید موارد را بصورت تلفنی به ما اطلاع دهید.

 

۶.تمامی چای ها و محصولات فروشگاه اینترنتی آقای چای از نظر خالص بودن و اصالت کاملا تضمین شده می باشند و در صورت وجود حتی ذره ای مغایرت در کیفیت محصول، تمام وجه در همان روز به حساب یا شماره کارت مشتری واریز میگردد.

 

برای ما خرید دوم و خرید های بعدی بسیار مهم تر از یکبار خرید و قطع همکاری می باشد و همیشه سعی در حفظ ثبات و افزایش کیفیت در خدمات و محصولات داریم. جهت خدمت رسانی بهتر و یاری به تیم آقای چای حتما ما را از نظرات ارزشمند خود بهره مند کنید.

پست الکترونیک: info@aghayechay.ir

سامانه پیامکی: ۵۰۰۰۲۰۳۰۴۰۹۰۲۰

در کنارتان هستیم
 

شما هم به صفحه اینستاگرام خانواده بزرگ آقای چای بپیوندید.

اینستاگرام آقای چای