چای ایرانی در اصفهان

فروش مستقیم چای ایرانی در اصفهان

چای ایرانی در اصفهان ، اصفهان باشکوه و بی نظیر، شهری مملواز آثار دیدنی و بناهایی که برای کشور مایه افتخار است. وقتی نصف جهان در یک جا خلاصه میشود، بدون شک آنجا اصفهان است. استانی پر از سوغات های خوشمزه نظیر گز و پولکی و… که با چای ایرانی واقعا میچسبد! اصلا فرق ندارد اهل اصفهان باشید و یا خیر در هر صورت حداقل یکبار طعم گز اصفهان را با چای تست کرده داید! حال چه عالی میشود که این محصول ایرانی باشد. بسیاری از شما ساکنین شهرهای مختلف این استان چندین سال است که با فروشگاه اینترنتی آقای چای همراهید و این مایه افتخار ماست. اگر بتازگی میخواهید به جمع مشتریان ما بپیوندید باید بگویم درگیر هیچ دغدغه ای در مورد تامین چای باکیفیت برای مصارف خود نباشید.

این جمله تمام ماموریت ماست(پر کردن فنجان های شما از چای باکیفیت و اصل ایرانی). تفاوتی ندارد در اصفهان ساکن باشید و یا کاشان ، در زرین شهر باشید و یا مبارکه ، در نجف آباد باشید و یا آران و بیدگل ، در خوانسار باشید یا فولادشهر و یا… در هرگوشه از اصفهان زیبا که باشید. میتوانید از طریق فروشگاه اینترنتی آقای چای از استان گیلان و بصورت تازه چای شمال سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.

شما ساکنین محترم استان اصفهان میتوانید هنگام خرید چای سرگل در زنجان، در بخش ثبت سفارش بدون طی کردن مراحل عضویت پیچیده و زمانبر. فقط با وارد کردن عبارت من اصفهانی هستم در بخش توضیحات صفحه ثبت سفارش فروشگاه ، علاوه بر خرید خود، از بسته هدیه چای سبز قلم بهاره آقای چای که مناسب دم کردن 20 فنجان است بهره مند شوید.

لینک خرید چای سرگل بهاره شمال