چای بهاره 1401

چای بهاره 1401 چه زمانی تولید میشود؟

چای بهاره 1401 ، فنجان های منتظر عنوان جشنواره آقای چای برای برداشت محصول جدید است. این جشنواره هر سال در نیمه دوم اردیبهشت ماه برگزار میشود و در روز اول برداشت محصول تولید این نوشیدنی ناب به شما عاشقان چای اطلاع رسانی میگردد. این جشنواره برای چهارمین سال در آقای چای برگزار میگردد و هرساله چندهزار عاشق چای در همان دقایق اول از تولید چای سرگل باخبر میشوند!

با اینکار شما جزو اولین ها در کشور هستید که از برداشت محصول چای تازه باخبر میشوید.

هرساله تعداد زیادی از طرفداران چای ناب ایرانی و افراد خاص پسند. با سرویس فنجان ها منتظر آقای چای از تولید چای تازه ایرانی باخبر میشوند. شما هم میتوانید به این جمع ویژه بپیوندید و جزو اولین ها باشید و بسادگی چای تازه تولید روز را خرید کنید.

چای یک نوشیدنی ساده و معمولی نیست! یک فرهنگ است

چای بهاره 1401

همانطور که هم شما و هم ما میدانیم، چای یک نوشیدنی معمولی نیست. چای به یک فرهنگ تبدیل شده است. فرقی هم ندارد در کجای کشور یا جهان باشید. هرجای که باشید چای آنجاست! نوشیدنی که با گرمی خود دلها را بهم نزدیک میکند. نوشیدنی که نماد دورهم بودن است. چای در سرزمین ما و بسیاری از کشورها تعاریف بسیار زیبایی دارد. ما ایرانیان نیز با چای ارتباط صمیمی و گرمی داریم چون اینجا ایران است، اینجا چای زندگیست…

این نوشیدنی رفیق صمیمی بسیاری از ماست. درصد بسیار زیادی از ما ایرانی ها از ابتدای صبح و طلوع خورشید، تا ساعات پایانی روز با چای سروکار داریم. این مسیله اهمیت انتخاب درسا این نوشیدنی را دوچندان میکند.

سال جدید را با چای بهاره 1401 به بهترین شکل ممکن سپری کنید. از حوالی نیمه دوم اردیبهشت ماه که برداشت محصول آغاز میشود منتظر اطلاع رسانی آقای چای باشید. چرا؟ چون تازگی و سلامت نوشیدنی مثل چای که هر روز میل میکنیم و با آن سروکار داریم بسیار مهم است. آقای چای کسب و کاری ویژه شما عاشقان چای و افراد مشکل پسند است. ما در روز اول تولید شما را مطلع می کنیم.

خرید چای تازه شمال بدون هیچ دغدغه ای

چای بهاره 1401

چای بهاره 1401 حاصل سخاوت باران های شمال و آب و هوای بی نظیر ارتفاعات گیلان است. آب و هوایی ناب درست مثل چای سرگل آقای چای. عشق بنوشید و عاشقانه از بازی طعمی خالص لذت ببرید. آقای چای تمامی محصولات را با ضمانت 100% عرضه میکند. جالب اینجاست که در صورت ذره ای نارضایتی تا 7 روز پس از خرید و از بازشدن پاکت چای، باز هم تمامی وجه در همان روز بحساب شما عودت داده خواهد شد. ما به محصولات خود اطمینان 100% داریم.  همراهی شما مشتریان عزیز بعنوان خانواده آقای چای در این سالها نشان دهنده این اطمینان است. همواره دلگرمی ما بوده و هستید و با تلاش هرچه بیشتر برای خلق تجربه ای بهتر از چای ایرانی تلاش میکنیم. همزمان با اطلاع رسانی، این صفحه بروز شده و میتوانید چای سرگل 1401 را در این لینک سفارش دهید.

 

از طلوع تا غروب در کنارتان هستیم

چای بهاره 1401

برای مشاهده وضعیت برگ های بهاری چای در زمان برداشت، ما را در این صفحه دنبال کنید.