چای بهاره 97

چای بهاره 97 ، خرید چای بهاره 97 به محض تولید در گیلان همزمان در فروشگاه اینترنتی آقای چای فعال شد.

از باغ های چای شمال تا فنجان چای شما.

چای بهاره 97

سلام به همه شما همراهان گرامی فروشگاه اینترنتی آقای چای. من علی پناه هستم  و در این بخش قصد دارم به سوالات بسیار زیادی که در مورد زمان برداشت برگ چای از باغ های شمال و زمان عرضه چای بهاره 1397 در آقای چای پاسخ دهم.

قبل از هرچیز باید بگویم بسیار بسیار خوشحالیم و از این تعداد سوال و پیگیری از جانب شما واقعا انرژی میگیریم که نشان دهنده پیگیری های شما در مورد چای ایرانیست.

دوستان عزیز برداشت چای بهاره 97 از نیمه اول اردیبهشت ماه آغاز میگردد و با توجه به کیفیت عالی برگ ها و آب و هوای بی نظیری که به لطف خداوند مهربان در شمال کشور است.

برگ های با کیفیت و اعلای چای به محض فرآوری در اردیبشهت ماه مستقیما در آقای چای عرضه میگردد تا از کیفیت ناب و مثال زدنی چای ایرانی که حاصل تلاش کشاورزان کشور خودمان است لذت ببرید.

همانند سنت همیشگی آقای چای، فقط و فقط چای های تازه تولید سال جاری در آقای چای عرضه میشود  و در سال 97 چای های سال 96 را در آقای چای خریداری نخواهید کرد. از تازگی و اصالت لذت ببرید.

خرید چای بهاره

آقای چای، چای ایرانسیت و بدون شک همانطور که میدانید و همیشه گفته ایم. اینجا ایران است اینجا چای زندگیست

همه ما ایرانی ها وقتی صبح از خواب بیدار میشویم تا زمانی که دیر وقت پس از یک روز پرمشغله کاری به خانه باز میگردیم با چای سرو کار داریم. و چه خوب است این چای یک چای خالص و ناب ایرانی باشد.

از طرف خودم و همکاران تیم آقای چای از تمام شما دوستان و مشتریان گرامی صمیمانه سپاسگزاریم و بدون شک بودن شما دلگرمی بخش و انگیزه بخش ما برای ارائه خدمات بهتر و کامل تر به شماست.

امیدواریم با کمک خداوند مهربان و همراهی شما مشتریان و دوستان گرامی قدمی در جهت ارتقا و معرفی صحیح این محصول بی نظیر و با کیفیت داشته باشیم.

برای ورود به بازار انواع چای ناب و طبیعی ایرانی به این لینک مراجعه نمایید.

در پناه خداوند مهربان، شاد و سلامت و موفق باشید.