چای سرگل بهاره 1402

چای سرگل بهاره 1402 و عاشقان چای

بازهم مثل سالهای قبل برای پنجمین سال است که در فروشگاه اینترنتی آقای چای برگزار میگردد. 5 سال قبل این ایده را برای اولین بار در کشور اجرایی کردیم، دلیلش هم ساده است. چون مشتریان ما بهترین و حرفه ای ترین چایخورها هستند. هرساله بسیاری از عاشقان چای منتظر برداشت محصول جدید هستند و ما این امکان را فراهم کرده ایم تا همه علاقمندان از تمام کشور و دنیا، با ثبت شماره تماس خود در این جشنواره، از همان دقایق اول از برداشت چای تازه باخبر شوند.

نحوه اطلاع از برداشت محصول چای بهاره 1402 چگونه است؟

شما میتوانید در نهایت سادگی فقط با ارسال عبارت (چای 1402) به شماره 09113844245 پیامک کنید. با این کار در همان ساعات اول از تولید چای تازه باخبر شوید. همه ما میدانیم که چای تازه بهاره تولید اردیبهشت ماه، عطر و طعم و رنگ بی نظیر و منحصر به فردی دارد. و ما وظیفه خود میدانیم که بهترین ها را به مشتریان و همراهان عزیز فروشگاه ارایه کنیم. آقای چای بیش از 8 سال است که به عرضه تخصصی چای های تازه ایرانی مشغول است و این رشد و توسعه فعالیت در تمام کشور را مدیون اهتماد و همراهی شما هستیم.

خرید چای بهاره و سرگل 1402 به چه صورت است؟

مثل همیشه همه چیز در نهایت سادگی انجام مشود. ما در روز اول شروع برداشت محصول را به شما دوستان عزیز از طریق یک پیامک اطلاع رسانی میکنیم و شما در صورت تمایل به خرید چای ناب و تازه از طریق لینکی که برایتان ارسال میشود خرید اینترنتی انجام میدهید. ضمنا امکان خرید تلفنی و یا خرید از زریق دایرکت اینستاگرام، واتساپ و پیامک نیز وجود دارد. (اطلاعات تماس در بخش تماس با ما موجود است)

اطلاع از زمان برداشت چای تازه و بهاره 1402 با ارسال عبارت

(چای 1402) به شماره 09113844245