چرا چای ایرانی ؟ چرا چای ایرانی نه !؟

چرا چای ایرانی ؟

 نمیدانم وقتی ( چای ایرانی ) می شنوید چه ذهنیتی در شما ایجاد میشود. اما این را با قاطعیت میدانیم شما مشتریان گرامی و بسیاری از شما خوانندگان این مقاله که چای واقعی و اصیل ایرانی را میل نموده اید ذهنیتی بسیار خوب در شما ایجاد میشود. 

بدون شک نمیشود از چای واقعی و چای ایرانی انتظار داشت با یک قاشق چندین لیوان چای به شما بدهند و یا اینکه در چند دقیقه کامل دم بکشد و آماده میل کردن شود. اما این را میدانیم وقتی چای ایرانی میل میکنید، وقتی برای دم کشیدنش صبر میکنید، وقتی با تشریفات و با حوصله چای اصیل ایرانی مینوشید، از خواص واقعی و رنگدانه های واقعی چای بهره مند میشوید و از یک گس واقعی لذت میبرید.

چای ایرانی در فروشگاه اینترنتی آقای چای مستقیما بدست شما میرسد، دقیقا مانند شعار آقای چای از باغ های چای شمال تا فنجان چای شما. چای ایرانی اصیل و سلامت است و بدلیل داشتن سرمای زیرصفر در استان های شمالی بسیاری از آفات چلی از بین میرود و نیاز به سم و بسیاری از مواد شیمیایی ندارد. چای ایرانی مدت های در انبارها ذخیره نمیشود و میتوانید مستقیما به محض تولید یا در همان سال چای ایرانی تهیه و از خواص و طعم آن لذت ببرید. و لازم به گفتن است که وقتی چای ایرانی میل میکنید، بسادگی نوشیدن یک فنجان چای از هزاران شغل در کشور و از از تعداد زیادی از فعالان و تلاشگران این حوزه حمایت میکنید.

همیشه گفته ایم که برای نوشیدن چای عجله نکنید! و برای دم کشیدنش وقت بگذارید. مگر غیر از این است که نوشیدن چای فرصتی برای دورهم بودن، گپ زدن، آرامش و رفع خستگیست؟ 

تمام مشتریان ما و تمام تیم آقای چای چنین نگاهی به چای دارند. ما برای نوشیدن چای عجله نمی کنیم!

با همه این تفاسیر با قاطعیت میتوانیم بگوییم که چای ایرانی را فقط بخاطر ایرانی بودن ننوشید، چای ایرانی را تست و مقایسه کنید  و بعد انتخاب کنید که شک نداریم انتخاب شما ایرانی بودن چای مصرفی تان خواهد بود.

دیر دم اما خوش طعم! دیردم اما واقعی! دیردم اما با اصالت! و دیر دم اما نتیجه تلاش کشاورزان داخل کشور و حاصل سخاوت باران های ارتفاعات گیلان و مازندران.

برای خرید چای سرگل بهاره برو روی این لینک یا عکس زیر کلیک کنید.

حال سوال ما از برخی عزیزان که این سوال برایشان پیش آمده که چرا چای ایرانی بنوشیم؟ باید بپرسیم چرا چای ایرانی ننوشید!؟