چایکست

چایکست تهیه چای دورنگ

چایکست این برنامه در مورد چای دورنگ است، ظاهری جذاب و خاص از چای که برای میهمانی های شما شدیدا پیشنهاد میشود. در این پادکست که ما از آن بعنوان چایکست نام میبریم به آموزش درست کردن چای دورنگ پرداخته ایم. برای دانلود ویدیو این بخش و راهنمای پله به پله چای دورنگ بصورت تصویری به چای تی وی مراجعه کنید.

چایکست چگونه چای ماسالا درست کنیم؟

چای ماسالا چگونه تهیه میشود؟ سوالی که در این چایکست به آن پاسخ داده ایم. با گوش دادن به این چایکست و دانلود ویدیو کامل تهیه چای ماسالا از چای تی وی، حتما با تهیه این چای بسادگی آشنا خواهید شد.

چایکست دم کردن چای سفید

در این چایکست به چای سفید، خواص آن و دم کردن این چای پرداخته ایم. برای دانلود ویدیو کوتاه و کم حجم راهنمای دم کردن چای سفید حتما از مدرسه آقای چای به بخش چای تی وی مراجعه کنید.

چایکست آشنایی با بوته چای و نگهداری از آن

با سلام به شما علاقمندان به چای، بخصوص چای اصیل ایرانی. در این پادکست که ما از آن بعنوان چایکست یاد میکنیم، با بوته چای بیشتر آشنا میشوید. برای دانلود ویدیو کامل ما که در آن به یکی از باغ های مرتفع و زیبای چای رفته ایم حتما به بخش چای تی وی از مدرسه آقای چای مراجعه کنید.

دریافت کوپن هدیه فنجان های نعنایی! با کلیک بر روی دکمه زیر، بن هدیه 15 فنجان چای سبز و نعنا دربافت کنید. بدون هیچ محدودیتی در مبلغ خرید، این بسته در جعبه سفارش شما قرار داده شود.
logo-samandehi
7 روز هفته پاسخگوی شما هستیم.
09113844245 - 01334726932
info@aghayechay.ir
شماره حساب بانک ملت درگاه پرداخت بانک پارسیان درگاه پرداخت بانک صادرات پست باربری پشتیبانی گارانتی وارانتی