چایگراف

چایگراف چای دورنگ

استکانی جذاب و کمرباریک که چای در بالای آن و آب در پایین آن قرار گرفته! شاید اگر آن را برای اولین بار میبینید برایتان جذابیت زیادی داشته باشد. اما شک ندارم که قدیمی ترها حتما با آن آشنایی دارند و شاید هم در مراسم خوایشان از آن استفاده شده بود!!!

چای دورنگ، چای ویژه مراسات خاص مخصوصا در دوران قدیم. در این چایگراف به چای دورنگ و درست کردن آن می پردازیم.

چایگراف عرضه چای بهاره ۹۸

چای بهاره ۹۸ همزمان در اولین روز تولید به تمام مشتریان و مشترکین سرویس های آقای چای اطلاع رسانی شد و از ۱۵ اردیبهشت بصورت رسمی آقای چای عرضه طعم گس و ناب چای بهاره ۹۸ را آغاز کرد. شما علاقمندان به چای اصیل و طبیعی میتوانید بسادگی چای مصرفی خود و خانواده محترمتان را از آقای چای خرید کنید. ضمنا برای مصارف سازمانی و شرکتی نز شرایط خاصی در نظر گرفته شده است.

چایگراف چطور چای ماسالا درست کنیم؟

چای ماسالا، موضوع این چایگراف تهیه چای ماسالاست. چای ماسالا یک نوشیدنی هندی می باشد. در این چای از ادویه های مختلف، چای سیاه  و شیر استفاده میشود.

چایگراف چطور چای سفید درست کنیم؟

در این چایگراف به دم کردن چای سفید پرداختیم. دم کردن این چای بسیار سادست و تفاوت خاصی با دم کردن چای سبز ندارد. شاید چای سفید به خودی خود چندان شناخته شده نباشد، گران باشد و نوع اصل آن و حتی فرع آن کمیاب!

اما نوشیدن آن و آماده کردن آن بسیار سادست!

چایگراف ساختار بوته چای

سلام دوستان گرامی، من علی پناه هستم و در این چایگراف سعی کردیم شما عزیزان علاقمند را با ساختار بوته زیبا و همیشه سبز چای بیشتر آشنا کنیم. بوته چای بوته ای همیشه سبز و زیباست و تمام انواع چای سیاه، چای سبز، چای سفید، چای اولانگ از همین بوته فرآوری میشود.

دریافت کوپن هدیه فنجان های نعنایی! با کلیک بر روی دکمه زیر، بن هدیه 15 فنجان چای سبز و نعنا دربافت کنید. بدون هیچ محدودیتی در مبلغ خرید، این بسته در جعبه سفارش شما قرار داده شود.
logo-samandehi
7 روز هفته پاسخگوی شما هستیم.
09113844245 - 01334726932
info@aghayechay.ir
شماره حساب بانک ملت درگاه پرداخت بانک پارسیان درگاه پرداخت بانک صادرات پست باربری پشتیبانی گارانتی وارانتی