چای تی وی

چای تی وی چای ماسالا

چای ماسالا یک چای اصالتا هندسیت. این چای خود یک میان وعده بسیار مفید است و طعم خاصی دارد. چای ماسالا از ادویه هایی تهیه میشود که مقدارشان باتوجه به  ضائقه شما میتواند زیاد یا کم باشد. ضمنا باید این را اضافه کنیم که شیر عضوی جدانشدنی از این نوشیدنیست. حتما برای دانلود آموزش ویدیویی تهیه چای ماسالا به لینک موجود در پایین ویدیو مراجعه کنید. در این فایل بسیار کم حجم و مفید، تمام مراحل تهیه این نوشیدنی شرح داده شده و انجام شده است.

چای تی وی چگونه چای سفید دم کنیم؟

در این قسمت از چای تی وی به چای سفید و نحوه دم کردن این چای پرداختیم.

پیشنهاد میکنیم این ویدیو را از دست ندهید و خیلی ساده با حجم کم با طریقه دم کردن چای سفید بصورت ویدیویی آشنا شوید. چای سفید محصولیست که بدلیل تولید محدود و قیمت بالا کمتر شناخته شده است. این نوشیدنی به اندازه چای سیاه و سبز یا حتی چای ترش شناخته شده نیست. این چای خواص زیادی دارد که برای مشاهده خواص این چای میتوانید به بخش چایبوک مراجعه کنید.

چای تی وی آشنایی با بوته چای و نگهداری از آن

در این قسمت از چای تی وی به یکی از باغ های بسیار زیبای چای رفته ایم تا مستقیما شما را با این گیاه بی نظیر آشنا کنیم. برای دیدن کامل ویدئو دکمه دانلود فایل کامل کلیک کنید و پس از ثبت ایمیل میتوانید لینک ویدئو کامل را در ایمیلتان دریافت کنید.بوته چای یک گیاه همیشه سبز و زیباست و برای رشد به باران و رطوبت مناسب نیاز دارد. در این فایل به خصوصیات این گیاه زیبا، مفید و بسیار محبوب و نگهداری آن پرداخته ایم.

 

دریافت کوپن هدیه فنجان های نعنایی! با کلیک بر روی دکمه زیر، بن هدیه 15 فنجان چای سبز و نعنا دربافت کنید. بدون هیچ محدودیتی در مبلغ خرید، این بسته در جعبه سفارش شما قرار داده شود.
logo-samandehi
7 روز هفته پاسخگوی شما هستیم.
09113844245 - 01334726932
info@aghayechay.ir
شماره حساب بانک ملت درگاه پرداخت بانک پارسیان درگاه پرداخت بانک صادرات پست باربری پشتیبانی گارانتی وارانتی