بررسی و تحلیل چای سرگل

با خصوصیات چای سرگل بیشتر آشنا شوید

بررسی و تحلیل چای سرگل، این مقاله یک بررسی دقیق و شفاف است. بررسی محصولی که لقب محبوب ترین چای ایرانی را دارد و همواره در لیست آقای چای اولین است. اما دلیل این رتبه چیست؟ چای سرگل را نمی توان با چای شکسته، ممتاز و قلم مقایسه کرد. این چای مقدار محدودی تولید میشود و مختص و منحصر به برداشت محصول در فصل بهار است. محصولی که حاصل برداشت غنچه های بهاری چای و برگ تازه و جوان بوته های زیبا در فصل بهار است.

ما در آقای چای، چای سرگل را دقیق و بدون هیچگونه دستکاری همانگونه که تولید میشود عرضه میکنیم. اینجا نه خبری از جدا کردن ساقه ات و نه هیچ تغییر و دستکاری دیگر. هیچ دلیلی برای اینکار وجود ندارد چون بهترین برگ ها را انتخاب کرده ایم! برگ های همه چیز تمام و با کیفیت مطلوب که از باغ های مرتفع گیلان می آیند.

ساقه نازک و ترد چای بهاره طعمی اصیل به آن میدهد.

چند ویژگی منحصر بفرد چای سرگل بهاره

این محصول ویژه افرادیست که به چای خود اهمیت میدهند. چای سرگل آقای چای بدلیل برداشت در فصل بهار، رنگ دانه های بی نظیری دارد و رنگی شفاف و زیبا میدهد. طعم این چای جوریست که در هر جرعه آن اصالت را حس خواهید کرد. دلیل آن هم کیفیت برگ ها، زمان مناسب برداشت و  نحوه فرآوری منحصر بفرد ماست. عطر چای سرگل حس قدم زدن در میان باغ های چای گیلان را تداعی میکند. این عطر ناب از عطر چای خشک آن هم کاملا مشخص است. اگر برای شماهم مثل من چای یک رفیق همیشگیست، پس سرگل برای شماست! در این مطلب به بررسی و تحلیل چای سرگل پرداختیم.

نحوه خرید و تحویل چای سرگل

خبر خوب اینکه خرید این چای در نهایت سادگی انجام میشود. در اینجا تامین چای منزل و محیط کار شما سریع، ساده و مقرون بصرفه است. ما برگ ها باکیفیت چای را برداشت و فرآوری و حاصل آن را به شما عزیزان تقدیم میکنیم. فرقی ندارد در کدام استان و کدام شهر و روستا ساکن هستید. آقای چای با شرکت پست قرارداد دارد و هرجای که باشید چای تازه آنجاست!