درباره آقای چای

به نام خالق چای

محمدجواد علی پناه

با تقدیم سلام و احترام به شما دوست و مشتری عزیزی که در حال مطالعه این بخش هستید. علی پناه هستم، موسس فروشگاه اینترنتی آقای چای. با افتخار یک کشاورز چایکار در استان گیلان هستم و از سالها قبل پدر و پدربزرگم هم چایکاربودند. اما همیشه این سوال در ذهنم بود (چرا از چای ایرانی با این کیفیت ناب و اصالت چندان استقبال نمیشود؟!) بعدها به این نتیجه رسیدم که معرفی نادرست این محصول و عدم دسترسی به چای واقعی ایرانی باعث شده جایگاه مناسبی نداشته باشد. با تاسیس آقای چای تصمیم گرفتم هردو مشکل را برطرف کنم و هم به درستی این محصول اصیل را معرفی کنم و هم تمام هموطنان در هرنقطه از کشور بتوانند مستقیم چای سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرند و در کنارهم از طعمی واقعی و محصولی تازه لذت ببریم. داستان کارهای من از کودکی تا به الان بسیار مفصل است، اما در اینجا بخشی از راه رسیدن و تاسیس آقای چای را خواهم گفت. من و چای خیلی زود باهم آشنا شدیم! از همان سالهای کودکی. در ادامه دو تصویر از آن باغ چای که در آن چای میچیدم  و بتازگی از آن عکاسی کردم را میبینید. تصویر دوم از چندماهگی من است که در همان منطقه در کنار زمین کشاورزی به تاسیس آقای چای فکر میکردم 🙂

سالها بعد بصورت اتفاقی بدون اینکه حتی یکبارهم دست به کامپیوتر زده باشم!  و کامپیوتری داشته باشم وارد رشته کامپیوتر در هنرستان باهنر فومن شدم. سال دوم هنرستان 2 درس و  آخر هنرستان6 درس را مردود شدم! دلیلش هم این بود که از اوایل دوران دبیرستان کم کم به این این دیدگاه رسیده بودم که یادگرفتن اینکه جلگه چیست یا چطور قورباغه ها نفس میکشند و درس و کتاب های درسی تاثیر چندانی در خوب زندگی کردن و انجام کارهای بزرگ ندارند. باید در دنیای واقعی کارکرد و یادگرفت و تحصیل واقعی آنجاست. بعد از آن به فکر تجربه کردن فضای دانشگاه افتادم و در رویای دنیایی عملی تر و کاربردی تر بودم. در همان سال (1388) با کمتر از 2 ماه درس خواندن درسهایم در شهریور پاس شد و  دانشگاه دولتی قبول شدم!!! از روستای خود به دانشگاهی که در آن قبول شده بودم و بیش از 100کیلومتر فاصله داشت میرفتم (دانشکده فنی امام جعفر صادق آستانه اشرفیه در جاده کیاشهر و 10 کیلومتری لاهیجان) اما در دانشکده هم تفاوت چندانی با کتاب های درسی هنرستان پیدا نکردم ولی تاحدودی بهتر بود. حالا کامپیوتر داشتم و در دانشگاه  بیشتر با اینترنت و کامپیوتر آشنا شدم، به موزه چای میرفتم و در لاهیجان و فومن قدم میزدم و به ایده فروش اینترنتی چای درجه یک و بهاره به تمام نقاط کشور فکر میکردم. در این سالها از نوجوانی  تا جوانی کسب و کارهای مختلفی را راه اندازی کردم و موفقیت ها و شکست های زیادی داشتم. مدتی که سرباز بودم در شب های پاسبخشی و پست حسابی مطالعه و فکر میکردم و بالاخره تصمیم گرفتم روی علاقه اول خود یعنی چای به شکلی متفاوت کارکنم.  دامنه آقای چای را در سال 1393 ثبت کردم و به مرور با کمک دوستانم وب سایت فروشگاهی تخصصی چای را تکمیل و تکمیل تر کردم. اسم آقای چای را انتخاب کردم چون بدون شک و به گفته بسیاری از صاحب نظران چای ایرانی بهترین چای دنیاست. تصمیم گرفتم چای اصل و طبیعی تولید همان سال را بصورت تازه بدست شما مردم عزیز در تمام نقاط کشور برسانم. شعار آقای چای دقیقا بیانگر نحوه فعالیت ماست.(از باغ های چای شمال، تا فنجان چای شما). حالا هم مثل همیشه با توکل به خداوند مهربان و یاری شما عزیزان هرروز در فکر توسعه سرویس ها و ارایه بهتر محصولات و خدمات هستیم و بسیار خوشحالم که در تمام نقاط کشور دوستان خوبی مثل شما دارم.

حضور محمدجواد علی پناه، موسس فروشگاه اینترنتی آقای چای در برنامه زنده پایش شبکه یک

چای ایرانی در تلویزیون

ما در آقای چای شما را درگیر تشریفات اضافی نمی کنیم. سعی شده همه چیز در نهایت سادگی انجام شود. از ارایه محصول گرفته که مستقیما از تولید به مصرف می باشد و بدون هیچ واسطه ای برگ های با کیفیت و تازه چای از باغ های چای روستاهای گیلان برداشت، فرآوری و چای اعلا از گیلان بحضورتان ارسال میگردد. بی واسطه، بسادگی و مطمئن خرید کنید چون 0 تا 100 کار دست ماست. تمام  مراحل برداشت محصول بسته بندی و رسیدن بسته به شما، همه و همه با سرعت و دقت انجام میشود تا از فنجانی حاوی سخاوت باران های شمال و آب و هوای بینظیر ارتفاعات گیلان لذت ببرید.

وب سایت آقای چای تنها مرجع عرضه چای های ما بصورت تازه و مستقیم می باشد. ارسال سفارشات شما از گیلان به تمام شهرها و روستاهای کشور بوده و هیچ شعبه فیزیکی و آنلاین دیگری ندارد. این وب سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک وزارت صنعت و معدن، ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد و همچنین دارای گواهی امنیتی ویژه SSL برای حفظ کامل و تضمین شده پرداخت ها و اطلاعات شما عزیزان است.

آقای چای تاسیس شد چون می خواستیم چای طبیعی و بدون افزودنی ایرانی را آنگونه که واقعا هست و بی هیچ اغراقی، معرفی و عرضه کنیم. شما با حمایت هایتان ثابت کردید که قطعا کلام و کاری که از دل برآید بر دل می نشیند. در هر استانی که هستید اصلا دغدغه تمام شدن چای ایرانی و عدم دسترسی به چای با کیفیت را نداشته باشید چون در تمام سال تمام قد در کنارتان هستیم تا دورهم از طعم طبیعی و کاملا اصیل چای لذت ببریم. از اینکه این افتخار را داریم که همراه با هزاران کشاورز چایکار شمال و فعالان زحمتکش این حوزه طعم خالص و واقعی چای را به شما هموطنان گرامی ارایه کنیم بسیار خوشحالیم. در دنیایی که همه خواستار سریع انجام شدن امور هستند ما به شما پیشنهاد می کنیم برای نوشیدن چای عجله نکنید!مگر نه این که نوشیدن چای یک فرصت برای آرامش، دورهم بودن و رفع خستگیست؟ ما نمیخواهیم برای رفع تکلیف چای بنوشیم!می خواهیم از چای طبیعی لذت ببریم.

از  بودن در کنار خانواده و دوستان و از نوشیدن چای ایرانی لذت ببرید

آرزومند بهترین ها برایتان هستیم، با تقدیم احترام، موسس فروشگاه اینترنتی آقای چای علی پناه

فروشگاه اینترنتی چای ایرانی

www.aghayechay.ir

از باغ های چای شمال

تا فنجان چای شما

نکته مهم: نام و نشان تجاری آقای چای با شماره ثبت  283321 به ثبت رسیده است و کلیه حقوق مادی و معنوی آن متعلق به فروشگاه اینترنتی آقای چای و مالک برند می باشد.  تمام فعالیت های این برند در چهارچوب سرویس های آنلاین و ارسال بی واسطه چای با کیفیت از گیلان به درب منزل شما هموطنان بی نظیر در سراسر کشور می باشد تا هیچگونه واسطه گری و سودجویی یا سواستفاده صورت نگیرد. در صورت تصمیم برای تاسیس فروشگاه عرضه مستقیم آقای چای حتما آدرس فروشگاه از طریق سایت اطلاع رسانی خواهد شد و در حال حاضر آقای چای هیچگونه فروشگاه واسطی برای عرضه چای در کشور ندارد.

ما هر روز در تلاشیم تا بهترین خدمات را به ساده ترین حالت ممکن به شما بهترین ها ارایه کنیم