سوالات متداول

پاسخ پر تکرارترین سوالات شما عزیزان در خصوص خرید چای ایرانی و فرآیند ثبت سفارش و ارسال را در این بخش قرار داده ایم تا با فرآیند کاری آقای چاتی بیشتر آشنا شوید.

محصولات سایت بصورت کامل از باغ های چای گیلان تامین میشود و ما بجز چای ایرانی هیچگونه چای دیگری عرضه نمیکنیم. تمام تمرکز ما بر روی ثبات کیفیت و عرضه صحیح چای ایرانیست.

 

کیفیت چای بستگی به بوته های چای و زمان برداشت برگ های چای دارد بخضوض چای سرگل که برداشت اولین چین بهاره است و حساسیت خاصی در تهیه برگ های آن داریم. این دقت در فرآیند برداشت زمان مناسب باعث میشود رنگ دانه های برگ چای در بهترین حالت ممکن باشد و رنگ و عطر مناسب و مطلوبی ارایه دهد.همین موضوع سبب شده که بسیاری از مشتریان عزیز برایشان سوال پیش بیاید که آیا واقعا این چای خالص است یا خرید؟! ما تمام چای های خود را بصورت 100% تضمین اصالت و طبیعی بودن کرده ایم و هیچ اسانسی ندارند.

 

چای خالص ایرانی طبیعیست که مقداری دیر دم تر باشد و باید زمان مناسبی برای دم کشیدن آن اختصاص داد. در ضمن رعایت برخی نکات می تواند در کیفیت چای تاثیر مستقیم داشته باشد که ویدیو روش دم کردن صحیح چای در بخش بالای سایت قرار داده شده است که میتوانید  دانلود کنید.

 

 

چون تمام امور مستقیم و بی واسطه هستند، ارسال سفارشات در اسرع وقت انجام میشود. در 90 درصد مواقع سفارشات در صبح روز کاری بعد برای ارسال به دفتر پستی تحویل داده میشود. مگر در موارد خاص و تعطیلات یا جشنواره ها با یک یا دو روز تاخیر ارسال گردد که در این صورت هم حتما شما را از زمان دقیق ارسال با خبر میکنیم.

 

ما به حدی به طبیعی بودن و اصالت محصولات خود مطمین هستیم که اولین و تنها فروشگاه چای هستیم که تا 7 روز پس از خرید محصول و حتی پس از باز شدن بسته آن را تضمین 100% و بی قید و شرط بازگشت کامل وجه میکنیم. (در صورت کوچکترین نارضایتی د کمتر از 6 ساعت وجه به شماره کارت شما عودت داده میشود) .در هر صورت حق با شماست و تامین رضایت شما وظیفه ماست. وقتی در سال 1393 این فروشگاه اینترنتی با کمترین محصول و با حداقل ها شروع به کار کرد، این شما بودید که ما را حمایت کردید و اعتماد شما باعث توسعه آقای چای شده است. وقتی ما بر تمام موارد نظارت داریم و به محصول خود اعتماد کامل داریم، ارایه چنین ضمانتی اصلا عجیب نیست.

 

کاملا بستگی به شرایط کاری و ترافیک کاری شرکت محترم پست دارد اما باتوجه به استان محص سکونت شما، میانگین زمان رسیدن سفارش بین یک الی چهار روز کاری است.

 

انتخاب نوع چای به سلیقه شما بستگی دارد اما ما محصولات اصلی سایت را با توجه به خصوصیاتشان دسته بندی کرده ایم تا ساده ترین انتخاب را داشته باشید. کافیست از محصولات چای سرگل، ممتاز، قلم سوزنی و شکسته بازدید داشته باشید تا انتخابی دقیق باتوجه به ذائقه تان داشته باشید. چای های سبز هم دو نوع اصلی ممتاز و قلم دارند که از نظر خواص و خصوصیات تفاوتی قابل بیانی ندارند و بصورت دمنوش دم میشوند اما از نظر شکل ظاهری و بافت متفاوت هستند.