راهنمای خرید

فروشگاه اینترنتی آقای چای دارای گواهی نامه امنیتی SSL  برای تضمین امنیت خریدها و اطلاعات شماست و از سال 1393 تاکنون خدمتگذار شما عزیزان در بخش پرورش و عرضه چایهای اصیل ایرانی است، شما  میتوانید تجربه خریدی آسوده و کاملا امن را در آقای چای داشته باشید.

خرید چای و محصولات ما توسط کلیه بانک های عضو شتاب امکان پذیر است. با خدمات ویژه ما، چای مصرفی مورد علاقه و ویژه شما در سریع ترین حالت و با حفظ کیفیت و اصالت به شهرزیبای شما ارسال میگردد. فرقی ندارد در کدام نقطه کشور باشید، تمام سفارشات توسط شرکت محترم پست به درب منزل یا محل کارتان تحویل داده میشود. در ضمن شرایطی هم برای تحویل رایگان خریدهای شما هم در نظر گرفته شده است که باتوجه به سقف خرید می باشد.

خرید اینترنتی چای ای

نکات ایجاد حساب کاربری در سایت:

 

 

 

 خرید اینترنتی چای

نکات پرداخت وجه سفارش و خرید اینترنتی:

 

 

 

تلفن همراه ارایه مشاوره و پاسخ به سوالات 8 صبح تا 11شب

09113844245 تمام روزهای هفته، جمعه ها و تعطیلات رسمی

ماموریت ما رساندن چای ناب و تازه ایرانی از باغ های چای شمال، تا فنجان چای شماست…

——————————————————————

تلفن دفتر  01334726932 همه روزه از

ساعت 8 صبح تا 4 عصر روزهای کاری

——————————————————————

مشاوره و ثبت سفارش 24 ساعته در واتساپ از طریق ارسال پیام به شماره

تلفن همراه  (09113844245 )و ارسال سوالات به پنل پیامکی 50002030409020

پست الکترونیک ما info@aghayechay.ir

خرید چای ایرانی خرید اینترنتی چای سرگل خرید اینترنتی چای

نکته: محصولاتی را در سایت میبینیم که دارای نماد های خاصی اند که معنی آنها در ادامه شرح داده میشوند. هدف از این کار سهولت در انتخاب های شماست. محصولاتی که نماد ندارند در یک رده هستند و با محبوبیت و استقبال از آنها حدودا یکسان است. برای مثال چای سیاه و به لیمو با چای سبز و گل محمدی و…

نکته: پس از ثبت اولین خرید در آقای چای، شما به لیست مشتریان ما اضافه میشوید. با ورود به لیست مشتریان آقای چای ابتدا شما را از تولید چای های تازه بهاره و شرایط ویژه ای که در برخی ایام سال در نظر گرفته میشود با خبر میکنیم. ضمنا وقتی زمان ارتباط شما با آقای چای بیشتر میشود به  مرور به لیست همراهان طلایی آقای چای و حامیان ویژه چای ایرانی اضافه میشوید که مزایای بیشتری به شما تعلق خواهد گرفت. برای مثال کوپن های هدیه ویژه ای در ایمیل یا بصورت پیامکی دریافت خواهید کرد. همه ما در کنارهم با مصرف و معرفی چای شمال میتوانیم به ترویج بیشتر و توسعه چای ایرانی کمک کنیم.

نکته: در سفارشات تلفنی، بارنامه و فاکتور برای شما از طریق برنامه های پیام رسان  و یا ایمیل و واتساپ ارسال میگردد. هماهنگی کامل از طریق همکاران برای ساعت و روز ارسال با شما عزیزان انجام میشود.